دوره‌های تخصصی «کودک دوزبانه» آکادمی هیــوا

 

دوره‌های تخصصی آنلاین آموزش زبان انگلیسی به کودکان 5 تا 9 سال، به‌صورت کلاس‌های تک‌نفره و گروهی، بر اساس روش‌تدریس و کتاب‌های به‌روز Big Fun طراحی شده و توسط اساتید مجرب و توانمند حوزه‌ی کودک برگزار می‌شه.

 

تمرکز اصلی دوره‌های تخصصی «کودک دوزبانه» روی مبحث آموزش مکالمه‌ست و کودکان نازنین شرکت‌کننده توی این دوره‌ها، فعالیت‌هایی از جمله گفتگوی روزمره، جمله‌سازی، تمرین قصه‌گویی و تعریف قصه، خلاصه‌سازی مطالب آموخته‌شده، نوشتن، انجام تمرینات مختلف، و دیدن و فهم ویدئو رو تجربه می‌کنن.

 

البته نه اینجوری که فکر کنید قراره بچه‌ها کلِ زمان کلاس رو سرشون توی کتاب و دفتر باشه. پایه‌ی اصلی این دوره‌ها، آموزش از طریق بازی و سرگرمیه و بچه‌ها توی یه فضای شاد و جذاب مطالب رو فرا می‌گیرن.

 

برای ارتقای بهره‌وری این دوره‌ها، همه‌ی کلاس‌ها به مدت 90 دقیقه‌ و دو روز در هفته برنامه‌ریزی شدن و روی پلت‌فرم‌های حرفه‌ای Adobe Connect و Big Blue Button برگزار می‌شن.

 

جلسه‌ی اول هر ترم واسه این‌که مامان و باباهای عزیز، کلاس‌ها رو راحت‌تر ارزیابی کنن - به‌صورت رایگان در نظر گرفته شده؛ تا ما هم در آکادمی هیوا بتونیم میزبانی هرچه بهتر برای «کودکان دوزبانه» شما از تمام نقاط ایرانِ پهناور باشیم.

 

نکته آخر هم این‌که، از روزی که شما ثبت‌نام قطعی رو انجام بدین، نهایتا دو روز طول می‌کشه تا کلاس فرزند دلبندتون شروع بشه؛ و انتخاب روز و ساعت کلاس‌ها هم کاملا در اختیار شماست.

 

بی‌صبرانه منتظر دیدار «کودکان دوزبانه» شما در کلاس‌های آنلاین هستیم! J

 

روش‌های ثبت‌نام:

سایت آکادمی به‌ نشانی e-hivains.com

 

تماس تلفنی با شماره‌های 02133132778 02133566281

 

پیام از طریق واتس‌اپ به شماره 0938 297 0938

 

مراجعه حضوری به آکادمی به آدرس: تهران، میدان خراسان، خیابان هفده‌شهریورشمالی، نبش کوچه شهید بهرامی، آکادمی زبان هیوا