به سایت رسمی آکادمی زبان هیوا خوش آمدید!


آکادمی هیــوا مفتخر است تا در طول سالیان متمادی فعالیت، با استعانت از خداوند متعال و همکاری اساتید مجرب و کادر حرفه‌ای خود، تعدادی بالغ بر ده‌هزار زبان‌آموز را در کلاس‌های خود آموزش داده و به مراحل بالای دانش زبان انگلیسی برساند.
تاکنون جمع کثیری از این عزیزان موفق به دریافت مدرک بین‌المللی IELTS شده‌ و بیش از پانصدنفر نیز، پس از گذراندن دوره تربیت مدرس (TTC) مشغول به تدریس شده‌اند.
زبان‌آموزانِ هیــوا در کلاس‌هایی هوشمند و مجهز، با امکانات آموزشی تخصصی و اساتید مجرب دارای مدارک بین‌المللی TESOL و TKT آموزش می‌بینند و تحت نظارت مستمر مسئولین آموزشی، مشاوره‌های درسی در جهت بهبود روند تحصیلی و ارتقای دانش‌ زبان انگلیسی، دریافت می‌کنند.

ما در آکادمی زبان هیوا، با توجه به تخصصی بودن و تفاوت‌های بخش‌های مختلف آموزش در سنین مختلف، تمام حوزه‌های آموزش زبان را به‌صورت تخصصی در چهار دپارتمان کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، دوره‌های آزمون‌محور و نیز تربیت‌مدرس تحت پوشش قرار می‌دهیم.
تمام مراحل ثبت‌نام زبان‌آموز، از اولین مرحله و تقاضای ثبت‌نام و تعیین‌سطح و مشخص شدن زمان برگزاری کلاس‌ها، تا مرحله صورت مدرک تماماً به‌صورت آنلاین انجام شده و کارشناسان فنی و همچنین واحد ارتباط با زبان‌آموزان آکادمی هیوا، هرگونه مشکل و یا اختلال را در این فرآیند بررسی و حل برطرف می‌نمایند.
پس از گذشت حدود هفت‌ماه از آغاز برگزاری کلاس‌های آنلاین، هیـوا تاکنون موفق به برگزاری 2000 کلاس بر روی پلت‌فرم اختصاصی خود در سطوح و سنین مختلف شده است.

چرا هیـــــــــــوا؟

با شرکت در کلاس‌های آکادمی زبان هیوا، بزرگ‌ترین مرکز تخصصی تربیت مدرس در جنوب تهران، با سابقه حدود 15 سال فعالیت مستمر، می‌توانید در کوتاه‌ترین مدت و با کم‌ترین هزینه، تحت نظارت کادر علمی کم‌نظیر و متخصص ما، ضمن طی کردن مسیر پیشرفت تا بالاترین سطوح دانش زبان انگلیسی موفق به دریافت معتبرترین مدارک بین‌المللی شده و تبدیل به یک مدرس حرفه‌ای با درآمدی فوق‌العاده شوید.
کلاس‌های هیوا به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شده و از هر کجای جهان، می‌توانید در دوره‌های ما شرکت کنید.
ما در آکادمی زبان هیوا، با توجه به تخصصی بودن و تفاوت‌های بخش‌های مختلف آموزش در سنین مختلف، تمام حوزه‌های آموزش زبان را به‌صورت تخصصی در چهار دپارتمان کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، دوره‌های آزمون‌محور و نیز تربیت‌مدرس تحت پوشش قرار می‌دهیم.
زبان‌آموزان شرکت‌کننده در کلاس‌های حضوری ما با حضور در کلاس‌های هوشمند و مجهز، با امکانات آموزشی تخصصی و اساتید مجرب دارای مدارک بین‌المللی TESOL و TKT آموزش می‌بینند و تحت نظارت مستمر مسئولین آموزشی، مشاوره‌های درسی در جهت بهبود روند تحصیلی و ارتقای دانش‌ زبان انگلیسی، دریافت می‌کنند.
چنانچه متقاضی شرکت در دوره‌های آنلاین ما هستید نیز، لازم است بدانید که تمام مراحل ثبت‌نام زبان‌آموز، از اولین مرحله و تقاضای ثبت‌نام و تعیین‌سطح و مشخص شدن زمان برگزاری کلاس‌ها و پرداخت شهریه، تا انجام آزمون‌های نهایی و پایان‌ترم و مرحله صورت مدرک، تماماً به‌صورت آنلاین انجام شده و کارشناسان فنی و همچنین واحد ارتباط با زبان‌آموزان آکادمی هیوا، هرگونه مشکل و یا اختلال را در این فرآیند بررسی و حل برطرف می‌نمایند.

دوره‌ها و ویژگی‌های هیوا

در هر سن و سطحی یادگیری زبان دوم خود و یا کودکانتان را به ما بسپارید تا در کمترین مدت به بهترین نتیجه دست یابید.

نیاز به مشاوره رایگان تلفنی دارید؟

پیام مهمی برای ارسال به ما دارید؟

شماره های تماس

ساعت کار

شنبه - پنجشنبه
9:00 - 21:30
جمعه ها
9:00 - 14:00

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام
hiva_language_academy
واتساپ
989382970938

Designed and Powered by: Samanta EdTech Club