با تشکر از حضور ارزشمند شما در دوره Teaching Summit 2022 به اطلاع می رساند ، آخرین جلسه آموزشی دوره روز جمعه از ساعت 13 الی 14 برگزار شد و جلسات آموزشی دوره به پایان رسید.

به اطلاع شرکت کنندگان عزیز می رساند جلسه اختتامیه دوره در تاریخ جمعه نهم اردیبهشت ماه از ساعت 11 الی 14 با حضور اکثریت اساتید محترم حاضر در دوره Teaching Summit 2020 برگزار می گردد. در این جلسات اساتید به ارائه نکات جذاب و کاربردی در مورد تدریس خواهند پرداخت و از شما شرکت کنندگان محترم دعوت می گردد تا در این جلسه شرکت نمایید.

نکات مهم در مورد دوره :

  1. تمام جلسات دوره ضبط شده است و از طریق پروفایل شما ، بخش ویدیو ضبط شده جلسات تا نیمه خرداد ماه قابل بازبینی است.
  2. فایلهای pdf ارائه شده توسط اساتید که در اختیار آکادمی قرار گرفته است بر روی وب سایت قرار گرفته است و شما می توانید از طریق لینک زیر به فایل ها دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید برخی اساتید امکان دراختیار گذاشتن فایل را ندارند و برخی اساتید دیگر به دلیل مشغله فراوان با تاخیر فایل‌ها را ارسال خواهند کرد که به محض دریافت بر روی وب سایت آکادمی قرار خواهد گرفت.
  3. دوستان عزیزی که تمایل به دریافت فایل ضبظ شده جلسات و همچنین فایلهای pdf بر روی دی وی دی دارند لطفا هرچه سریعتر از طریق لینک زیر مراحل را نهایی نمایند.
  4. شرکت کنندگان محترمی که تا انتهای فروردین عکس ، ادرس و کدپستی خود را برای آکادمی به شماره تلفن 09391515395 ارسال نفرمانید ، امکان صدور مدرک برایشان فراهم نخواهد شد.
  5. طبق اعلام قبلی مدارک صادره از دانشگاه پیام نور حدود حداکثر چهل روز پس از پایان دوره(نیمه خردادماه) از طریق پست به آدرس شما ارسال خواهد شد.
  6. دو مدرک نیز از طریق آکادمی برای شما صادر خواهد شد که از طریق پروفایل شما بخش ، گواهینامه از انتهای اردیبهشت قابل دانلود خواهد بود.
  7. در صورت تغییر آدرس و کدپستی لطفا مراتب را به سرعت به اطلاع آکادمی هیوا برسانید.
  8. دوستانی که اقدام به تهیه پک آفلاین (مورد شماره سه) نموده اند ، ویدیو ضبط شده جلسات در انتهای اردیبهشت ماه از طریق پست برای آنها اراسل خواهد شد.
1 دیدگاه

  • […] اعلام قبلی که آکادمی هیوا در آخرین اطلاعیه خود داشت (اینجا را بخوانید) که می بایست مدارک صادر شده از طرف آکادمی زبان هیوا برای […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *