لطفا جهت ثبت درخواست استخدام روی دکمه زیر کلیک کنید


جهت پیگیری وضعیت استخدام خود لطفا کد پیگیری را وارد کنید

شرایط و ضوابط استخدام

همکاری با آکادمی زبان هیوا


آکادمی زبان هیوا از جمله معتبرترین موسسه های زبان ایران از مدرسین مجربی که قصد همکاری با آکادمی را دارند دعوت به همکاری به عمل می آورد .

شما می توانید برای استخدام در آکادمی زبان هیوا از طریق تکمیل کردن فرم صفحه بعد اقدام نمایید.

ما همواره محیطی بسیار جذاب را برای مدرسین خود ایجاد می کنیم و مزایای بسیار زیادی را برای معلمین زبان قرار می دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

استخدام مدرس پاره وقت و تمام وقت زبان انگلیسی

 

مدرسینی که در موسسه ی ما استخدام شوند، میتوانند به دو شکل پاره وقت و پاره وقت در موسسه کار کنند. نحوه ی کاری تمام وقت به صورتی است که کلاس های یک مدرس تمام وقت جزو اولین کلاس های تشکیل شده است و تعدادش خیلی بیشتر است. در کنار آن ، نحوه ی کاری پاره وقت به صورتی است که کلاس های یک مدرس پاره وقت کمتر از دیگر مدرسین است و در یک هفته ساعات کمتری را در آموزشگاه سپری میکند.

بسیاری از مدرسین به دلایل متفاوت ممکن است تمایل داشته باشند به صورت پاره وقت مشغول به تدریس شوند که این گزینه در اختیار آنها وجود دارد.

هم چنین امکان تدریس به صورت حضوری و آنلاین نیز برای تمامی مدرسین وجود دارد و شما می توانید با توجه به شرایط خودتان نوع تدریس را انتخاب کنید.

اطلاعات شخصی

مدارک تحصیلی

مدرک تحصیلی
رشته
دانشگاه / آموزشگاه
شروع
پایان
شهر
معدل

سوابق اشتغال

نام موسسه / شرکت
سمت
شروع
پایان
تلفن
آدرس

سایر اطلاعات

ثبت اطلاعات با موفقیت انجام شد. پس از بررسی فرم شما در صورت پذیرفته شدن درخواست ظرف مدت دو روز کاری با شما تماس گرفته خواهد. با تشکر آکادمی زبان هیوا

کد پیگیری وضعیت استخدام :
برای پیگیری وضعیت استخدام خود، لازم است این کد را به همراه داشته باشید.

تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.