دفتر برنامه‌ریزی هیوا

آکادمی زبان هیوا به‌منظور ارتقای روند تحصیلی و همچنین بهبود فرآیند برنامه‌ریزی درسی زبان‌آموزان، اقدام به طراحی دفترهای برنامه‌ریزی برای سطوح خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان نموده است.

تقسیم‌بندی دفتر برنامه‌ریزی به‌صورت روزانه و با عناوین مختلف درسی به‌گونه‌ای طراحی شده است که زبان‌آموزان فعالیت‌های درسی و مطالعاتی خود را طی روزهای هفته به تفکیک آیتم‌های مطالعه‌شده و همچنین زمان اختصاص‌یافته به هر کدام از موارد در آن ثبت می‌نمایند و ضمن همراه داشتن آن هنگام حضور در کلاس‌ها، از اساتید خود درباره موضوعات و مطالب ثبت‌شده مشاوره دریافت خواهند نمود. بدیهی است که موارد ثبت‌شده در این دفتر به‌هیچ‌عنوان در فرآیند نمره‌دهی مؤثر نخواهد بود و صرفاً به‌منظور بهبود کیفیت مطالعه زبان‌آموزان و دادن بازخورد به آن‌ها از سوی مدرسین گرامی و مشاور آکادمی زبان هیوا استفاده خواهد شد؛ به‌همین‌منظور، نیاز است تا تمامی این موارد و مقدار زمان اختصاص‌یافته به هرکدام به‌صورت کاملاً حقیقی ثبت شوند.

با توجه به موارد ذکرشده، چنان‌چه تاکنون این دفتر را تهیه نکرده‌اید، در اسرع وقت نسبت به دریافت آن اقدام نمایید تا بتوانیم با هم، در کنار هم و طی یک برنامه‌ریزی منسجم، مسیر پیشرفت را ادامه دهیم.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *