دوره تربیت مدرس آیلتس - شهریور 1401

ضمن تشکر از شما عزیزان بابت انتخاب آکادمی زبان هیوا برای ثبت نام در دوره تربیت مدرس آیلتس ، به اطلاع میرساند که این صفحه جهت اطلاع رسانی مطالب مروبط به دوره ایجاد شده است.

دوره تربیت مدرس آیلتس  آکادمی زبان هیوا طبق اعلام قبلی و برنامه ریزی انجام شده از روز دهم شهریور ماه ماه و از راس ساعت 9:00 صبح آغاز شد.

* تمام جلسات دوره ضبط می گردد و از یک روز پس از برگزاری دوره از طریق پروفایل شما در وب سایت آکادمی زبان هیوا ، تا انتهای مهر ماه قابل مشاهده است. همچنین به اطلاع می رساند ، جلسات دوره قابل دانلود نمی باشد و درصورت تمایل می توانید پک آفلاین جلسات ضبط شده را از آکادمی دریفات نمایید.

* جهت ارسال تکالیف مشخص شده از سوی برخی اساتید عزیز ، لطفا از طریق پروفایل بخش ارسال تکالیف استفاده نمایید تا فدیبک بهتر و دقیق‌تری نیز دریافت فرمایید.

روز اول دوره :

– جلسه اول با ارائه توضیحات مربوط به دوره و از ساعت 9:00 توسط مدیریت آکادمی زبان هیوا ، استاد محمدصادق احمدیزدی برگزار شد.

جلسه دوم دوره با تدریس استاد گرامی جناب آقای دکتر رامین واعظی  در دو زمان نود دقیقه ای و از ساعت 11:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد واعظی را دانلود نمایید.

روز دوم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی جناب آقای فرهنگ بهلول  در دو زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 13:00 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد بهلول را دانلود نمایید.

روز سوم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی جناب آقای رضا آتش زمزم  در دو زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 13:00 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد آتش زمزم را دانلود نمایید.

روز چهارم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی سرکار خانم دکتر مهسا زرگران  در سه زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد زرگران را دانلود نمایید.

روز پنجم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی جناب آقای دکتر میری در سه زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد میری را دانلود نمایید.

روز ششم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی جناب آقای احسان جمالی در سه زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد جمالی را دانلود نمایید.

روز هفتم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی سرکار خانم دکتر بلغاری در سه زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد بلغاری را دانلود نمایید.

روز هشتم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی سرکار خانم دکتر مقصودی در سه زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد مقصودی را دانلود نمایید.

روز نهم دوره :

– جلسات این روز  با تدریس استاد گرامی جناب آقای مهران دارابی در سه زمان نود دقیقه ای و از ساعت 9:00 الی 14:30 برگزار شد.

در قسمت زیر می توانید فایلهای pdf جلسه استاد دارابی را دانلود نمایید.

ضمن تشکر از شما عزیزان بابت انتخاب آکادمی زبان هیوا برای حضور در دوره تربیت مدرس آیلتس، به اطلاع می رساند طبق برنامه قبلی تمام جلسات آموزشی دوره در زمان مقرر برگزار شد و روز جمعه بیست و نه مهر ماه آخرین جلسه آموزشی دوره برگزار شد.

 

 زمان و نحوه ارسال مدرک:

دوستان عزیز به اطلاع می رساند ، عزیزانی که درخواست صدور مدرک دانشگاه پیام نور را داشتند و سایر عزیزان تمام مدارک حداکثر تا پایان آبان ماه به اداره پست تحویل داده خواهد شد.

در صورتی که آدرس و کدپستی خود را به آکادمی اعلام نکرده اید هرچه سریعتر ان را انجام دهید.

باتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *